Hala sportowa im. Andrzeja Grubby
przy Szkole Podstawowej Nr 1
w Międzyzdrojach

środa, Październik 17, 2018, 10:25 | Brak komentarzy »

Poniedziałek, Październik 1, 2018, 19:45 | Brak komentarzy »

Wtorek, Wrzesień 4, 2018, 14:44 | Brak komentarzy »

Wtorek, Wrzesień 4, 2018, 10:14 | Brak komentarzy »
W dniach 01-02 września 2018 r. w Hali sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Międzyzdrojach odbył się VIII Międzynarodowy Turniej Weteranów w tenisie stołowym. Impreza sportowa została zorganizowana przez Uczniowski Klub Sportowy „Chrobry" Międzyzdroje. W turnieju wystąpiła czołówka najlepszych tenisistów z Polski oraz zaproszeni zawodnicy z Dani i Niemiec. Niewątpliwie gwiazdą turnieju weteranów był Niels Ramberg z Dani, Mistrz Świata i wielokrotny Mistrz Europy. Wygrał zdecydowanie swoją kategorię potwierdzając swoją klasę. W turnieju brało udział ponad 110 zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok. Turniej został sfinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje w ramach dotacji.

Piątek, Sierpień 10, 2018, 11:05 | Brak komentarzy »