Hala sportowa im. Andrzeja Grubby
przy Szkole Podstawowej Nr 1
w Międzyzdrojach

Wtorek, Grudzień 4, 2018, 07:30 | Brak komentarzy »
Najmłodsi lekkoatleci rywalizowali w niedzielę w Mikołajkach Lekkoatletycznych, które zostały zorganizowane przez UKS Chrobry Międzyzdroje w ramach programu Lekkoatletyka dla Każdego. Zawody odbyły się w hali sportowej przy SP 1 Międzyzdroje, w której zostały rozegrane biegi na 30m, 250m oraz 450m. W zawodach wystartowało ponad 50 dzieci, które miały możliwość rywalizacji z rówieśnikami. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal oraz słodką nagrodę z rąk samego Mikołaja. Ogromne podziękowania należą się wszystkim rodzicom i zawodnikom, którzy pomogli w sprawnym przeprowadzeniu zawodów. Zawody odbyły się dzięki dofinansowaniu Gminy Międzyzdroje.
WYNIKI
Źródło: UKS Chrobry Międzyzdroje

Poniedziałek, Listopad 26, 2018, 18:32 | Brak komentarzy »

Wtorek, Listopad 20, 2018, 13:21 | Brak komentarzy »

Piątek, Listopad 9, 2018, 10:00 | Brak komentarzy »
W sobotę 27 października 2018 r. w hali sportowej im. Andrzeja Grubby przy Szkole Podstawowej w Międzyzdrojach odbyły się „Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego" Kyokushin Karate. W zawodach udział wzięli zawodnicy z różnych Federacji województwa zachodniopomorskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego.
Organizatorem turnieju był Międzyzdrojski Klub Sportowy Bushido a współorganizatorem Polska Federacja Kyokushin Karate, przy wsparciu finansowym Gminy Międzyzdroje.
Poziom walk był bardzo wyrównany, a walki finałowe bardzo zacięte i kończyły się dopiero po drugiej dogrywce.
Dekoracji zwycięzców Mistrzostw dokonał Kierownik Ośrodka MKS Bushido Andrzej SAWICKI.
Źródło: MKS Bushido

fot. MKS Bushido

Piątek, Listopad 9, 2018, 09:48 | Brak komentarzy »
W dniu 06.11.2018 odbyło się szkolenie w ramach projektu PZPN. Trenerzy Maciej Mateńko i Tomasz Michalczyszyn z Mobilnej Akademii Młodych Orłów poprowadzili bezpłatne szkolenia piłkarskie dla wszystkich chętnych trenerów, nauczycieli i animatorów przybyłych z Międzyzdrojów, Wolina, Kamienia Pom., Golczewa. Zajęcia składały się z trzech części. Pierwsza to wykład, druga to zajęcia praktyczne polegające na przeprowadzeniu wzorcowego treningu. Trzecia część to gra selekcyjna.